Trainingen

Locatie & tijdstip:

Dok~3 te Kleistraat 214, Aartselaar

Dinsdag:

21:00u tot 22:00u training vrijduikers

21:00u tot 22:00u vrije training nitrox- en luchtduikers

Donderdag:

20:00u tot 21:00u training jeugdduikers

21:00u tot 22:00u brevettraining nitrox- en luchtduikers

21:00u tot 22:00u vrije training nitrox- en luchtduikers

21:00u tot 22:00u training All Stars (jongeren van 14 tot 18 jaar)

Materiaal

Zelf mee te brengen: een duikbril, snorkel, loodgordel met gecoate loodblokken (met plastieken rand) en zwembadvinnen.

Gebruik van flessen, trimvest en ontspanner tijdens de zwembadtraining zit in het lidgeld inbegrepen.

Instapmomenten

We werken jaarlijks met 2 instapmomenten: januari en september.
Voor leden die starten in september is er een speciaal tarief waarbij de inschrijving ineens geldig is tot het einde van het daaropvolgende jaar. Ook de medische keuring is geldig tot het einde van het daaropvolgende jaar.

Kosten

De kosten voor het eerste jaar zijn op te delen in een aantal onderdelen.

Lidgeld 

Dit omvat het inkomgeld van het zwembad, het gebruik van het materiaal van de club tijdens zwembadtrainingen, de aansluiting bij duikfederatie NELOS en de duikverzekering van Arena.
Wij bieden eveneens de mogelijkheid aan onze leden om hun flessen gratis te vullen aan onze compressor.

Opleiding 1*-Duiker

Dit betreft een pre-paid opleiding, m.a.w. deze moet betaald worden voor je de opleiding tot 1*-duiker kan beginnen.
De opleiding bestaat uit 2 delen. Enerzijds is er de theoretische en praktische opleiding tot 1*-duiker bij NELOS.
Anderzijds is ook de opleiding tot Basis Nitrox-duiker inbegrepen.

Documententas

Het documententasje dat je nodig hebt is dit van NELOS met daarin een duikboek, een 1e logboekje, een cursus 1*-duiker en een aantal andere zaken. De documententas is nodig tijdens de opleiding tot 1*-duiker. Deze kan aangekocht worden via de club.

Vergunning Put van Ekeren 

Onze club is lid van AVOS (Antwerpse Verstandhouding voor Onderwateronderzoek en – Sport). Zij beheren de put van Ekeren en organiseren verschillende opleidingen doorheen het jaar. Aangezien wij verschillende clubduiken of evenementen in de put van Ekeren laten doorgaan is een vergunning verplicht. Deze kost 15 euro en is 3 jaar geldig. Deze vergunning kan aangevraagd worden via de club.

Gratis zwembadinitiatie

Elk nieuw lid heeft recht op 2 gratis zwembadinitiaties om in een gecontroleerde omgeving van onze sport te proeven.
Na deze 2 initiaties moet de inschrijving in orde zijn om verder te kunnen trainen.
Gezien we veiligheid heel hoog in het vaandel dragen, willen we ook dat alles verzekeringstechnisch in orde is.
Een inschrijving is pas geldig wanneer onderstaande 2 zaken in orde zijn.

Medische keuring

Een lid moet jaarlijks medisch gekeurd worden. Dit gebeurt bij voorkeur door een duikarts, maar kan ook bij de huisarts. Hiervoor gebruikt u de medische fiche die opgesteld werd door NELOS en door ons aan u bezorgd wordt. De onderste strook van de medische fiche moet gehandtekend worden door u en de arts.
Lees de medische fiche goed na, want sommige personen zullen nog een extra onderzoek moeten laten uitvoeren (ECG bij 45+).

Meer informatie omtrent het geneeskundig onderzoek kan u terugvinden op deze pagina van NELOS.

Gegevens en Lidgeld

Wanneer u een initatie volgt, zal u gevraagd worden om uw e-mailadres door te geven.
Het secretariaat zal u via e-mail een link doorsturen waarop u het inschrijvingsformulier terugvindt. In dit inschrijvingsformulier dient u de medische fiche toe te voegen en kan u ineens via QR-code betalen.

Onze clubcommunicatie verloopt voor 99% via Twizzit. In de e-mail die u toegezonden wordt, zal u ook een handleiding vinden voor deze website/app. Wanneer u inschrijft, wordt er automatisch een account aangemaakt.

Indien er nog verdere vragen zijn, mogen deze altijd gericht worden naar

secretariaat@lagoondivers.be of duikschool@lagoondivers.be

© website powered by Twizzit.com